Моторизація жалюзі, рулонних штор та плісе

Що таке моторизація жалюзі?

Помітно зрослий останнім часом попит на автоматизовану сонцезахисту обумовлений їх незаперечними перевагами в процесі експлуатації і можливістю урізноманітнити дизайнерські рішення в сфері оформлення інтер’єру. Поява електромоторів зі зворотним зв’язком дозволяє підвищити рівень інформативності про стан всіх елементів сонцезахисту, що істотно підвищує комфортність контролю і розширює коло можливостей регулювання ступеня освітленості.

Навіщо потрібна моторизація сонцезахисту?

При моторизації зникає необхідність безпосереднього контакту зі шторами або жалюзі, докладання значних зусиль при регулюванні світлового потоку високими і важкими системами. З’являється можливість контролю над кількома моторизованими системами, розташованими в різних приміщеннях, на різних поверхах за допомогою однієї кнопки, що є також важливим фактором безпеки на об’єкті.

З’являється можливість установки систем сонцезахисту в важкодоступних місцях, де прямий контакт з ними в подальшому утруднений (мансарди, даху, купольні конструкції офісних і торгових центрів, стелі зимових садів).

Максимальна дистанція проходження радіосигналу 433,92 МГц без будь-яких перешкод становить до 200 метрів. Всередині будівлі сигнал може пройти через дві товсті бетонні стіни на відстань не менше 35 метрів.

У зв’язку з появою електроприводів зі зворотним зв’язком розширилися можливості контролю сонцезахисту, в тому числі за допомогою смартфонів і планшетів, за допомогою бездротової технології.

Використовуючи спеціальні датчики освітлення, програмовані таймери або включаючи моторизовані вироби в систему «Розумний будинок», можна легко забезпечити комфортний рівень освітлення в приміщенні. Своєчасне закриття вікон на сонячній стороні знижує нагрів приміщення прямими сонячними променями, що зменшує рівень навантаження на кондиціонери. А це пряма економія електроенергії.

Програмуючи режими роботи моторизованих систем, можна домогтися створення «ефекту присутності», що вельми актуально для власників заміської нерухомості і тих, хто залишає свій будинок на тривалий час.

Види сонцезахисту з моторизацією

Рулонні штори
Рулонні штори

Рулонні штори:

 • Не втрачають свої кольори під дією сонячних променів
 • Відштовхують пил і вологу
 • скручується в компактний рулон
 • Мають широку палітру кольорів і текстур
 • Служать більше 10 років
Плісе
Плісе

Плісе:

 • Не провисають на мансардних вікнах
 • Мають пило-відразливі властивості
 • Закривають вікна складної форми
 • Не займають простір приміщення
 • Красиво виглядають
Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі:

 • Мають величезний вибір матеріалів, кольорів і текстур
 • Легко очищаються від забруднень вологою губкою
 • Мають широкі можливості регулювання світлового потоку
 • Зберігають свій зовнішній вигляд і властивості довгий час
 • Служать більше 10 років
Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі:

 • Мають спеціальне просочення тканини, що відштовхує пил і вологу
 • Виготовляються з тканини, пластика і з їх комбінації
 • Має широкий вибір кольорів і текстур
 • Можуть встановлюватися на похилі поверхні
 • Мають гарантію на 2 роки

Моторизація сонцезахисту і види пристроїв управління

Радіопередавачі серії SMART – це надійні, високотехнологічні пульти.

Зручний міцний корпус з металевою окантовкою і широкими сенсорними кнопками. Всі радіопульти цієї серії мають спеціальний магнітний настінний тримач.

Моторизація з пультами серії SMART – надійне рішення для дому та офісу

Ергономічний дизайн серії ERGONOMIC – такий пульт ідеально лежить в руці, вигнутий глянсовий білий корпус доповнений прогумованим кантом. Всі радіопульти цієї серії мають спеціальний настінний тримач

Пульти і радіовимикачі можуть бути 1-, 5-, 15-канальні.

Лицьова панель радіовимикача легко знімається і може використовуватися як пульт. При моторизації на кожен канал передавача програмується або один моторизований виріб, або їх група, що працюють одночасно.

Останнє слово техніки – пульти управління серії SMART DUO DD 1800 (DD1800H, DD1805H).
Можуть бути 1-канальні і 5-канальні. Застосовуються для контролю над приводами як звичайними, так і зі зворотним зв’язком (DV24AF / S і DM25TE / S). Використання режиму зі зворотним зв’язком дає ряд додаткових переваг: це підвищена стійкість, швидкість виконання команди, отримання сервісної інформації від приводу (поточна позиція полотна, рівень заряду батареї і ін.). За замовчуванням пульти працюють в режимі зі зворотним зв’язком.
При використанні вищевказаних приводів зі зворотним зв’язком можливе регулювання світлового потоку зі смартфона або планшета через спеціальний додаток. Програма включає в себе всі функції пульта, але набагато зручніше в щоденному використанні.
Додаток доступний для операційних систем Android
(Google) и IOS (Apple).

Провідні настінні вимикачі – стаціонарні пристрої, їх кількість відповідає кількості моторизованих виробів або їх груп, що працюють одночасно.

Моторизація з провідними настінними вмикачами – це 100% гарантія що пульт не загубиться і батарейки не сядуть

Важная информация для моторизации систем солнцезащиты

 1. Індивідуальне управління – кожним моторизованим виробом окремо.
 2. Групове управління – одночасний контроль над групою від двох і більше моторизованих виробів.
 3. У разі проводового управління кількість моторизованих виробів в групі залежить від їх типу.
 4. Змішане керування – можливість регулювання як індивідуально, так і в групах.

Необхідно також враховувати кількість моторизованих виробів, що працюють одночасно в групах, потреба в індивідуальній роботі деяких з них і необхідність відправляти команди всім одночасно.

Від цього залежить кількість пристроїв управління (пультів, радіовимикачів, дротяних вимикачів), задіяних радіоканалів, кількість і потужність блоків живлення, а також кількість приводів з вбудованими радіоприймачами.

Одноканальний радіопередавач: може управляти тільки одним моторизованим виробом або їх групою, що працюють одночасно.

Багатоканальний радіопередавач: один з каналів можна запрограмувати на групове управління всіма моторизованими виробами, а решта – на індивідуальне або управління окремою групою одночасно працюючих моторизованих виробів.

Кілька пристроїв: якщо встановлено велику кількість моторизованих виробів сонцезахисту, які управляються з декількох пультів і вимикачів в різних приміщеннях, то для зручності експлуатації і виконання вимог системи безпеки можлива додаткова установка (на вході в офіс,
будинок) настінного одноканального радіовимикача, який дозволяє закрити або відкрити всі моторизовані вироби одночасно, незалежно від їх положення в даний момент

Застосування електромоторів зі зворотним зв’язком дає можливість підвищити інформативність про поточний стан системи сонцезахисту і розширити спектр пристроїв управління (смартфони, планшети).

  Кошик