Компанія «Хітсан» працює і успішно розвивається з 1995 року.

Ключовий напрям – системи зовнішньої і внутрішнього сонцезахисту. Крім цього, фірма приймає замовлення по монтажу захисних і в’їзних конструкцій.

Компанія Хітсан працює з 1995р

ДОСВІД

Багаторічний стаж роботи дозволяє “Хітсану” впевнено утримувати лідируючі позиції в своїй галузі. Це підтверджують численні сертифікати та нагороди за участь у виставках. Фахівці компанії постійно стежать за новинками на ринку сонцезахисту, впроваджують все краще. Особлива увага приділяється автоматизації процесів експлуатації, моторизації механізмів.

Хітсан - виробник сонцезахисних систем

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Підприємство має два цехи з сучасним обладнанням і солідне складське господарство. Це дозволяє виконувати завдання якісно і в строк. Крім того, є можливість йти назустріч індивідуальним, нестандартним побажань клієнта.

Хітсан - колектив фахівців

КОЛЕКТИВ

Фахівці компанії постійно підвищують свій професійний рівень. Регулярно проводяться тренінги, навчальні семінари, командні ігри. Причому, в них беруть участь не тільки співробітники, але і дилери компанії.

Хіттсан - 2 роки гарантії на всі вироби

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Колектив компанії “Хітсан” дорожить своїм ім’ям і репутацією. Звідси – увага до дрібниць, ретельний вибір постачальників комплектуючих, реальне гарантійне і післягарантійне обслуговування.