Штори-плісе – це сонцезахисні системи з плісированого матеріалу. Полотно має багато паралельних горизонтальних складок, закріплено на алюмінієвому профілі, утримується і переміщується напрямними струнами. Плісе – підходящий варіант для захисту приміщення від ультрафіолету і поглядів з вулиці.

Принцип роботи штор плісе

Для виробництва штор-плісе використовують гофровану тканину. У стані закриття вона разпрямлена, видно горизонтальні складки. Коли розкривають вікна, впускаючи світло, полотно піднімається, складаючись «гармошкою» вгорі чи внизу вікна.

У складеному вигляді полотно штори виглядає як горизонтальна смужка тканини шириною 5 см. Кріпиться виріб до вікна.

Тип штор плісе
Класичний тип передбачає багато різних систем кріплення і руху штори, можливість використання виробу на відкидних, мансардних і стельових вікнах, можливість управління шнурком, комплектуючі від надійного польського виробника

Економ плісе передбачає тільки одну прямокутну систему з управлінням "Ручка ", управління" Шнур "не передбачено.
Економ
Класичні
Ширина (см)
Висота (см)
УВАГА!!: Вкажіть Тип, а після, габарити виробу

0.00$

Цікава вартість цього товару?

Отримайте безкоштовну консультацію у наших менеджерів!

Основне завдання

Системи плісе спеціально створені для захисту від сонячного тепла, зайвого світла, ультрафіолету, сторонніх очей приміщень з мансардними вікнами і вікнами нестандартних форм. Ці сонцезахисні системи 100% застосовні на арочних, трапецеїдальних і круглих вікнах. Це забезпечується за рахунок можливості гофрованої тканини розпрямлятися з одного боку і в той же час бути щільно стислій з протилежного. Системи плісе оснащені тонкими, міцними напрямними дозволяють тканини щільно прилягати до рами вікна або до скла не дозволяючи провисати з боків, а форма тканини, що нагадує гармошку, не дозволяє з’являтися прогину в центральній частині, при розміщенні штори плісе на мансардних вікнах. У колекції тканин штор плісе понад 100 різних кольорів і фактур а так само можливо нанесенні будь-якого зображення методом фотодруку на тканини. Так гарантовано забезпечується гармонійне поєднання вироби з інтер’єром приміщення.

Переваги плісе перед класичними шторами

ПеревагаПлісеКласичні штори
Підходять для вікон нестандартної формиТак – за допомогою плісе можна оформляти аркові, мансардні, французькі, стельові та інші вікна.Ні – класичні штори в основному розраховані на стандартний віконний отвір.
Варіативність установки і управлінняВідкриваються від низу до верху і навпаки, мають кілька типів монтажу – зі свердлінням і без.Монтуються тільки на стіну або стелю над віконним отвором, обов’язково використовувати карниз.
ДовговічністьСтійкі до вигорання і зносу за рахунок просочення.Швидко втрачають колір на сонці, з часом псуються від прання.
Простота експлуатаціїПокриті просоченням, що захищає від вологи, пилу і забруднень.Швидко вбирають пил. На кухнях легко забруднюються жиром, у ванній вбирають вологу.
Легкість доглядуНе потрібно прати, можна іноді чистити вологою тканиною або пилососом.Потрібно прати часто, від прання вони псуються.
КомпактністьЩільно прилягають до віконного отвору по периметру скла, не займають місця.Мають громіздку конструкцію, крадучи багато простору.

Сонцезахисні штори типу плісе універсальні – підходять для приміщень різного призначення та гармонійно вписуються в інтер’єри будь-яких стилів. Вартість оформлення вікон ними виходить економніше, ніж при покупці класичних штор.

Які штор-плісе ми пропонуємо?

Плісе класичні – лист гофрованого полотна, в згорнутому стані збирається «гармошкою». Доступний за ціною, простий в установці і обслуговуванні варіант.

Шторы-плиссе монтируются:
На раму вікна

На раму вікна – перший з профілів, що має систему управління схожу з системою для класичних жалюзі, кріпиться на раму зверху. Другий профіль кріпиться на нижню частину рами і з’єднується з першим профілем тонкими і міцними напрямними. Третій профіль утримує нижню частину тканини і рухаючись по натягнутим напрямних відкриває або закриває вікно шторами плісе.

У штапик

У штапик – мають фіксують струни по краях, що притискають полотно до скла. За рахунок цього плісе в закритому вигляді прилягає щільно, не пропускаючи зайвого світла, не відхиляючись. Управління здійснюється за рахунок верхнього і нижнього профілю, здатних пересуватися по напрямних струнах в верх і вниз – це дозволяє відкривати і закривати штори як знизу вгору так і з низу верх. Підходять для вікон нестандартної форми, а також розташованих під нахилом – мансардних, стельових.

Ми пропонуємо тканинні штори плісе – довговічний і практичний варіант, стійкий до вигорання, зносу, вологи і пилу. Ці штори-плісе можна мити водою, вони виглядають стильно і дорого.

У плані забарвлень ці сонцезахисні штори дають величезний вибір: однотонні плісе різних кольорів, комбінації 2 і більше кольорів, з візерунками, фактурою і принтами.

Як доглядати за шторами плісе

Штори плісе мають захисне просочення, тому відштовхують пил, вологу, жир. Вони не часто мають потребу в чищенні і досить прості в догляді:

  • Протирайте штори вологою м’якою тканиною
  • Під час генерального прибирання пройдіться по ним губкою, змоченою в мильному розчині, а потім видаліть залишки миючого мокрою тканиною
  • Складіть і розкладіть плісе кілька разів, щоб видалити залишки води
  • Сушіть штори в складеному стані

Якщо у вас паперові плісе, їх мити не можна – тільки протирати. Ще одна важлива умова – не гладити ці штори, інакше всі складки розпрямляться.

Переваги покупки плісе у Хітсан

Наша компанія робить сонцезахисні системи з 1995 року. За цей час ми відточили технології до найменших нюансів і довели до досконалості.

Наші штори-плісе:

Швидкість

Виробляються в найкоротші терміни – від 2 до 4 днів.

Якість

Зроблені з якісних матеріалів і покриті надійним захисним просоченням

Гарантія

Мають сертифікат якості і офіційну 2-ух річну гарантію

Точність розміру

Виготовляються індивідуально – під параметри ваших вікон

Асортимент

Пропонуються в широкому асортименті кольорів, типів кріплення і відкриття

Точність і професіоналізм

Замір і монтаж виробу може проводиться нашими спеціально навченими фахівцями.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашим консультантам. Після уточнення деталей замовлення, до вас виїде замірщик з каталогом тканин, проведе професійний завмер вироби і розрахує точну вартість штор-плісе.

Приклади робіт

Приклад робіт Плиссе нестандартної форми управління на ручці
Приклад робіт Плиссе нестандартної форми управління на ручці
Приклад робіт Плиссе нестандартної форми комбінована конструкція
Приклад робіт Плиссе нестандартної форми комбінована конструкція
Приклад робіт Плиссе нестандартної форми півколо нерухома форма
Приклад робіт Плиссе нестандартної форми півколо нерухома форма

    Кошик