Вертикальні жалюзі – це сонцезахисні системи, у яких ламелі розташовані вертикально. Зверху вони кріпляться до карнизу, а знизу з’єднуються між собою сполучною ланцюжком. За допомогою простої системи управління можна регулювати ступінь розкриття жалюзі і повороту ламелей навколо своєї осі. Наша компанія пропонує вироби з ламелями шириною 89мм.

Ширина (см)
Висота (см)
Ім'я матеріалу:
Зазначена Ширина (см): 0.00
Зазначена Висота (см) : 0.00
Ціна: 0 грн.
УВАГА!!: Вкажіть ширину і висоту виробу

0.00 грн.

Матеріали виготовлення вертикальних жалюзі

Тканина

Тканина – екологічний матеріал, виглядає естетично і дорого. За рахунок спеціального просочення тканинни вертикальні жалюзі довго зберігають свій зовнішній вигляд і функціональність. Покриття захищає виріб від вицвітання під дією ультрафіолету, вологи, пилу. Відповідний варіант для любителів класики, які хочуть перейти зі штор на більш функціональні і сучасні сонцезахисні системи.

Пластик

Пластик – дуже доступний за ціною матеріал жалюзі. Випускається в широкому асортименті кольорів, є моделі з рельєфною текстурою. Такі вертикальні жалюзі прості у догляді і підходять для офісів і інших службових приміщень, балконів і лоджій. Завдяки відмінній стійкості матеріалу до вологи і температурних коливань пластикові вертикальні жалюзі широко застосовуються в басейнах, лазнях і саунах усього світу.

мультифактурні жалюзі

Мультифактурні жалюзі – робляться з міксу тканини і пластика, вбирають в себе кращі якості обох матеріалів. Виконують не тільки сонцезахисну але і декоративну функцію. Такі системи чудово підходять на роль міжкімнатних перегородок, можуть закривати собою ніші чи полки, служити в якості роздільників кімнат на зони. Такі жалюзі будуть чудово виглядати поряд з широкими віконними прорізами у вітальнях, спальнях або офісах

Бриз

Бриз – безліч декоративних кольорових мотузочок, підвішених на карниз. Служать прикрасою інтер’єру, альтернативою двері між кімнатами, поділяють функціональні зони в одному приміщенні. Від сонця така штора не захистить в повній мірі, тому рідко використовується як сонцезахисна система. Може входити до складу мультифактурних вертикальних жалюзі.

Функції вертикальних жалюзі

Жалюзі вертикального типу:

  • Захищають приміщення від сонячних променів
  • Дозволяють регулювати рівень освітленості
  • Чи можуть служити перегородкою між кімнатами або функціональними зонами приміщення
  • Оберігають від сторонніх поглядів з вулиці

Переваги вертикальних жалюзі над класичними шторами

ПеревагаВертикальні жалюзіКласичні штори
Точне регулювання світлового потокуТакНі
КомпактністьЗаймають мало місця у віконному отворі, не випираютьЗаймають все вікно і стіну від стелі до підлоги
Пиле- і вологостійкістьМають захисне покриття від пилу, вологи і статичної електрикиВбирають пил, воду, електризується
Простота доглядуМайже не забруднюються і легко чистятьсяШвидко забруднюються, потребують делікатного прання
ДовговічністьСлужать тривалий термін, не вицвітають і зберігають формуВигорають на сонці, сідають від прання, старіють і швидко псуються

Догляд за вертикальними жалюзі

Жалюзі вертикального типу прості в догляді:

  • Пилососьте їх 2-3 рази на місяць, використовуючи насадку для м’яких меблів
  • Тканинні жалюзі і бриз протирайте тканиною, змоченою у воді (без хімічних засобів, щоб просочення не вступила в рекацію)
  • Для очищення пластикових вертикальних жалюзі використовуйте засіб для миття скла