- Захист від проникнення
- Захист від сонця
- Блокування шуму
- Захист від пилу та бруду
- Утримання тепла в холодну пору року
- Захист вікон
- Захист дверей
- Заміна гаражних воріт
- Закриття ніш
- Зонування приміщень
Захисні ролети
Навіщо потрібні захисні ролети?
Захисні ролети виконують 5 важливих функцій:


Перешкоджають проникненню зловмисників в приміщення. Міцне полотно не тріскається, його неможливо розрізати і проткнути. У закритому стані ролети фіксуються надійним механізмом, що не піддається злому.

Захищають від сонця. На 100% блокують ультрафіолетові краще навіть при яскравому світлі на вулиці. Усередині залишається комфортний мікроклімат, знижується необхідність включати кондиціонер.

Блокують шум. Захисні системи пропускають сторонні звуки з вулиці. Закривши їх, ви зможете спокійно спати вночі, не відволікаючись на гучну їзду транспорту або гучні голоси перехожих.

Ізолюють від пилу. Якщо приміщення знаходиться на 1 поверсі, на вікнах і дверях часто осідає бруд, залишаються розводи після дощу. За допомогою ролети можна вирішити цю проблему.

Захищають від холоду взимку. Не секрет, що велика частина тепла йде з приміщення через двері і вікна. Захисні ролети утримують його, виконуючи енергозберігаючу функцію, знижуючи витрати на опалення.
Захисні ролети встановлюють на вікнах, дверях і воротах:
- Квартир і приватних будинків
- Магазинів, кафе і ресторанів
- Квартир
- Офісів та великих підприємств
- Складів, цехів і інших промислових об’єктів
Види профілів захисних ролет та їх застосування
Профілі бувають:
Роликового плющення
Роликового плющення
Екструдовані
Екструдовані
Перфоровані
Перфоровані
Варіанти управління захисними ролетами і їх застосування
Управляються ролети захисні вручну (механічно) і автоматично. Ручне управління підходить для квартир, будинків та інших приміщень з невеликими вікнами.
Ручні керуючі механізми бувають:
- пружини – складаються з валу, на який намотується полотно, і пружини, що приводить його в дію. Популярний і недорогий механізм, що витримує навантаження до 35 кг.
- Стрічковими – щоб опустити ставню, потрібно потягнути за тасьму, стрічку або шнур. Механізм розрахований на системи вагою до 15 кг.
- тросових з редуктором – замість стрічки використовується сталевий трос, що збільшує вантажопідйомність до 60-80 кг.
- Кардан – щоб підняти або опустити захисні ролети, потрібно покрутити ручку.
Автоматизовані захисні ролети управляються електричним приводом. Цей варіант підходить для офісних приміщень, підприємств, великих ТРЦ, ресторанів – коли потрібно одночасно закрити або відкрити кілька отворів. Управління здійснюється за допомогою:
- Кнопки поруч з ролетами
- Дистанційного пульта
- Блоку групового управління
- Автоматичної програми
Моторизовані автоматичні ролети зручні тим, що їх можна налаштувати на свій розсуд. Наприклад, заздалегідь внести час відкриття і закриття – зручно для магазинів і кафе. Також є функція реакції на перешкоди. Якщо ви почали закривати захисні ролети, а потім повернулися в приміщення, вони зупиняться.
Короба для захисних ролет: види і призначення
У захисній конструкції 5 елементів:
- Полотно, призначене для закриття отвору і складається з тонких ламелей
- Вал, на який накручується лист полотна
- Напрямні – утримують ролети в стійкому положенні допомагають їй рухатися
- Короб – вміщує вал і намотане на нього полотно
- Керуючий механізм
Короб – важлива частина роллетной захисної системи. Він фіксує ролети на валу, захищає їх від мимовільного опускання, механічних пошкоджень, атмосферних впливів і поглядів.
Види коробів для захисних ролет:
Квадратні зі скосом 45 °
Квадратні зі скосом 45 °
Круглі і напівкруглі
Круглі і напівкруглі
Вбудовані
Вбудовані
Варіанти монтажу захисних ролет і їх вибір
Є 2 види монтажу захисних ролет:
- Накладний – захисну конструкцію встановлюють над дверима не зовнішній стіні. В результаті короб з валом і полотном підноситься над отвором. Такий варіант підходить для дверей, що відкриваються назовні, а також для низьких отворів.
- Вбудований – ролети захисні встановлюють із зовнішнього боку, втопивши в віконний або дверний проріз. Такі конструкції мають більш акуратний і лаконічний вигляд, не порушують архітектури будівлі.
Нестандартні способи застосування захисних ролет
Дані захисні системи часто можна зустріти в несподіваних місцях:
- Туалет – ролети допомагають приховати труби та інші заважають елементи. У туалетах квартир за унітазом є ніша з широкою каналізаційною трубою і вужчими водопровідними, фільтрами лічильниками на воду, бойлером. Вона виглядає не естетично і псує вигляд приміщення. За допомогою захисних ролет можна вирішити цю проблему, сховавши все зайве з очей.
- Перегородки – за допомогою ролет можна розділити приміщення на кілька функціональних зон в квартирі-студії, житловій кімнаті, офісі. Також їх можна використовувати як альтернативу двері в маленьких квартирах, де не вистачає місця.
- Ніші – можна закрити їх ролетами, розмістити всередині полички і зробити ергономічну містку комору.
- Ванна кімната – рольставні можна використовувати як альтернативу шторкою над ванною або душової кабіни.
- Альтанки – захисні системи закривають отвори, оберігаючи альтанку всередині від намокання і забруднень.
- Басейни – ролети укладаються горизонтально і прикривають воду від опадів і сміття.
- Собачі вольєри – за допомогою перфорованих захисних ролет можна облаштувати у дворі оселі для улюбленого вихованця. Це дешевше, ніж ставити ковані решітки.
Під’їзди житлових будинків – коли кілька квартир вирішують відгородити вхід на майданчик зі сходів, встановивши захисні ролети.
Причини купити захисні ролети в Хітсан
У нашій компанії за плечима – понад 20 років досвіду в сфері сонцезахисних систем. Ми виробляємо ролети захисні з якісних матеріалів і пропонуємо широкий асортимент забарвлень, управління, монтажу.
При цьому ви отримуєте:

Сертифікований товар з гарантією

Індивідуальне виготовлення за попередніми вимірами

Естетичний вигляд

Довговічну експлуатацію